لیفت چشم و ابرو

لیفت چشم و ابرو


لیفت چشم و ابرو یکی از روش‌های زیبایی که در بین خانم‌ها و حتی آقایان است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

تغییر حالت چشم و ابروها جهت ایجاد تعادل در صورت، تغییر حالت چهره و ایجاد نمای متفاوت در چشم و ابروها مانند بازتر نشان دادن آن ها یا درشت تر جلوه دادن آن می شود.

از جمله خدماتی که در مرکز زیبایی سپیدار  بهترین مرکز لیزر لیزر مو شرق تهران ) ارائه می شود لیفت چشم و ابرو است. 

لیفت چشم که با نام‌های لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز شناخته می‌شود، روشی برای جوانسازی و زیباتر کردن چشم‌ها است که با استفاده از آن می‌توانید آثار خستگی و افزایش سن را از چهره خود رفع کنید.

این روش معمولا برای برداشتن پوست‌های اضافه پلک یا برطرف کردن پف و افتادگی آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین با استفاده از آن می‌توان افتادگی‌های کناره چشم را نیز برطرف کرده و چین‌وچروک‌ها را از بین برد.

لیفت چشم می‌تواند شما را به ایام جوانی برگرداند.

 

لیفت چشم چیست؟

لیفت چشم که با نام‌های لیفت پلک یا بلفاروپلاستی نیز شناخته می‌شود.

روشی برای جوان‌تر کردن و زیباتر کردن چشم‌ها است که با استفاده از آن می‌توانید آثار خستگی و افزایش سن را از چهره خود رفع کنید.

این روش معمولا برای برداشتن پوست‌های اضافه پلک یا برطرف کردن پف و افتادگی آن‌ها استفاده می‌شود.

همچنین با استفاده از آن می‌توان افتادگی‌های کناره چشم را نیز برطرف کرده و چین‌وچروک‌ها را از بین برد. لیفت چشم می‌تواند شما را به ایام جوانی برگرداند.

توجه کنید که این روش تنها برای زیبایی استفاده نمی‌شود. لیفت چشم را می‌توان برای برخی اهداف درمانی نیز استفاده کرد. به‌عنوان‌مثال در افراد مسن با اصلاح افتادگی پلک‌ها می‌توان دید را بهتر کرد.

به‌طورکلی لیفت چشم دارای انواع مختلفی است. لیفت زیر چشم، دور چشم، گوشه چشم، گودی زیر چشم، افتادگی چشم و اطراف چشم از انواع لیفت چشم هستند.

لیفت ابرو چیست ؟

تغییر حالت ابروها جهت ایجاد تعادل در صورت، تغییر حالت چهره و ایجاد نمای متفاوت در چشم ها مانند بازتر نشان دادن آن ها یا درشت تر جلوه دادن آن می شود.

در اکثر موارد برای تغییر حالت ابروهای زنان و شکل دادن به آن ها، آرایشگران اقدام به انجام برخی کارها مانند تتو و میکرونیدلینگ ابرو می کنند.

در سال های اخیر، مطابق با روند تغییرات زیبایی، مردان نیز در ابروهای خود تغییراتی ایجاد می کنند.

البته هر کس که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهد، می تواند در صورت خود تغییراتی اعمال کند، هرچند توصیه می شود که این تغییرات توسط پزشک متخصص و با روش های مناسب انجام شود.

با گذشت زمان عضلات پیشانی در اثر سن و گرانش زمین شروع به ضعیف و شل شدن می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند.

این وضعیت، چهره افراد را دائما به صورت خسته و بی حال نشان می دهد. از طرف دیگر،سایه ابروها روی چشم، باعث ایجاد تصویری خشمگین از فرد می شود.

بنابراین، برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن از لیفت ابرو استفاده می شود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید