بهترین مرکز لیز CO2 فرکشنال تهرانپارس

لیز CO2 فرکشنال تهرانپارس

لیز CO2 فرکشنال تهرانپارس


لیزر فرکشنال co2 یکی از مدرن‌ترین و تاثیرگذارترین فناوری‌های لیزر مرتبط با جوانسازی و درمانی است. لیز CO2 فرکشنال تهرانپارس (لیز CO2 فرکشنال شرق تهران )

 تاثیرات شگفت‌انگیز لیزر فرکشنال باعث شده که بسیاری از کلینک‌های تخصصی و پزشکان، استفاده از دستگاه‌های تولیدشده مرتبط فناوری سی او تو فرکشنال را به مراجعان خود توصیه کنند.

نتایج بلافاصله بعد از درمان مشخص خواهند شد ولی نتیجه ی نهایی ممکن است بعد از دو الی سه ماه مشخص شود. اثر CO2 فرکشنال طولانی مدت بوده و معمولا 8 الی 10 سال باقی می ماند.

هیچ گونه تضمینی وجود ندارد چرا که ممکن است نتیجه از فردی به فرد دیگر متغیر باشد.

 

کاربرد تکنولوژی فرکشنال؛ لیزر co2 برای جای جوش و رفع چین و چروک

فناوری لیزر co2 کاربردهای درمانی بسیاری دارد. از این فناوری برای لک صورت، جای جوش و از بین بردن زگیل هم استفاده می‌شود. مهم‌ترین کاربردهای لیزر سی او دو فرکشنال به شرح زیر است:

  • درمان هایپرپیگمنتیشن (لکه‌های تیره‌ی پوست)
  • از بین بردن چین‌وچروک‌ها
  • درمان جای زخم یا اسکار ناشی از آسیب‌ها، جوش‌ها و آکنه‌ها
  • درمان شل شدگی و افتادگی پوست

CO2 فرکشنال یکی از برترین فناوری‌های از بین بردن چین و چروک است. با استفاده از این لیزر و حذف کلیه چین‌‌وچروک‌ها، جوان‌تر به نظر برسید.

جای زخم روی پوست، جای اسکار و جوش در میان مردم بسیار رایج است. با استفاده از لیزر فرکشنال برای درمان جای جوش، به راحتی می‌توانید این آسیب‌ها را از بین ببرید و فرآیند جوانسازی را به انجام برسانید.

شما حتی می‌توانید از لیزر co2 برای جای بخیه و رفع کامل آن نیز استفاده کنید.

 

کاربرد درمانی لیزر فرکشنال co2؛ تجربه درمان زگیل تناسلی تا لابیا پلاستی

لیزر co2 فرکشنال به‌دلیل بهره‌مندی از فناوری لیزر فرکنشال، کاربردهای درمانی فراوانی دارند. برای رفع نواقص پوستی با کم‌ترین درد و عوارض، لیزر سی او دو فرکشنال را انتخاب کنید. از جمله کاربردهای این تکنولوژی به شرح زیر است:

1-لابیا پلاستی

2-درمان جای خال

3-درمان لک صورت

4-درمان جای جوش

5-درمان زگیل تناسلی

6-از بین بردن کک و مک

7-لایه‌برداری و جوان‌سازی پوست

 

مراقبت‌های پیش از درمان با لیزر فرکشنال CO2

1-حداقل تا ۲ ماه قبل از جلسه‌ی درمانی باید از آفتاب مستقیم دوری کنید. عدم رعایت این توصیه می‌تواند به ایجاد لکه‌های دائمی ختم شود.

2-لیزردرمانی می‌تواند در افرادی که سابقه‌ی تبخال زدن دارند، باعث فعال شدن ویروس و ایجاد تبخال شود. به همین علت داروهایی برای پیشگیری از این عارضه برای شما تجویز خواهد شد.

3-ممکن است به شما توصیه کنیم که تا ۴ هفته پیش از جلسه‌ی درمانی از رتینوئیدهای موضعی استفاده کنید.

 

مراقبت‌های بعد از درمان لیزر فرکشنال CO2

1-بلافاصله بعد از جلسه درمانی ممکن است پوست شما متورم و قرمز باشد. پزشک پوست شما را با محلول ویژه‌ای می‌پوشاند و ممکن است بر روی آن پانسمانی هم قرار دهد.

2-ممکن است کمی درد داشته باشید که به خوبی با داروهای مسکن ساده و کمپرس سرد مدیریت می‌شود.

3-متخصص کلینیک نحوه‌ی مراقبت‌های پوستی بعد از درمان را به طور دقیق به شما توضیح خواهد داد. دوره‌ی نقاهت بین ۴ تا ۷ روز زمان می‌برد و بهتر است این مدت را در خانه باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما