جوانسازی و لیفت ابرو با نخ

جوانسازی و لیفت ابرو با نخ


جوانسازی و لیفت ابرو با نخ در مرکز زیبایی سپیدار

زمانی که ابرو افتادگی پیدا می کند باعث خسته غمگین دیده شدن چهره می شود. روش های مختلفی برای فرم دهی و بالابردن ابرو وچود دارد که در این مقاله به لیفت ابرو با نخ پرداخته ایم.

ابروهای افتاده باعث می‌شوند که چشم‌ها ریزتر به نظر برسند و چهره فرد حالتی خسته و بی‌حال داشته باشد. این کار باعث شادابی دیده شدن  و جوانسازی پوست نیز می شود.

کلینیک زیبایی سپیدار فعال در تمامی بخش های جوانسازی پوست می باشد. جوانسازی و خدمات زیبایی ارائه شده در کلییک سپیدار،  بهترین مرکز لیزر موهای زائد و  لیزر مو شرق تهران می باشد با بروزتریدن دستگاه های جهان می باشد.

لیفت ابرو با نخ یکی از جدیدترین تکنیک‌های بالا کشیدن ابروها است. این روش باعث جذاب تر شدن چهره افراد می‌شود و زیبایی و جذابیت را به چهره آن‌ها برمی‌گرداند.

ابروهای افراد ممکن است به دلایل مختلفی همچون افزایش سن، سبک زندگی نامناسب، شل شدن پوست، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و آلودگی و… حالت طبیعی خود را از دست بدهند.

در این موارد است که لیفت نخ برای برگرداندن زیبایی، جوانی و جذابیت چهره فرد به کمک او می‌آید. با استفاده از این روش می‌توان ابروها را به سمت بالا کشید و فرم آن‌ها را اصلاح کرد.

این بالا کشیدن ابروها نه‌تنها باعث زیباتر شدن فرم آن‌ها و رفع افتادگی می‌شود، بلکه زیبایی چشم‌ها را نیز بیشتر می‌کند.

لیفت ابرو باعث می‌شود که چشم‌ها درشت‌تر به نظر برسند و با برطرف کردن چین و چروک‌های نواحی اطراف چشم و پیشانی جوانی و شادابی را به چهره فرد هدیه می‌دهد.

 

 

 

مزایای لیفت ابرو با نخ

لیفت ابرو با نخ یک عمل غیرتهاجمی است که همین باعث شده این عمل با ریسک کمی همراه باشد. به عبارت دیگر، در این نوع درمان عملاً احتمال باقی ماندن هیچگونه جای زخم (اِسکار)، کبودی یا خونریزی شدید و یا سایر عوارض وجود ندارد.

البته، در مواردی نادری ممکن است بیماران دچار عفونت یا حساسیت و تحریک‌پذیری شده و یا بخیه‌های آن‌ها از زیر پوستشان قابل رؤیت باشند.

در چنین شرایطی می‌توان خیلی راحت بخیه‌ها را برداشت که این باعث می‌شود صورت بیمار به حالت اول آن بر‌گردد.

پروسه بهبودی از لیفت ابرو با نخ نسبت به سایر روش‌ها ساده‌تر است. لیفت ابرو با نخ را می‌توان به جای بیهوشی عمومی، تحت بی‌حسی موضعی انجام داد، این یعنی اینکه بیمار درست بعد از عمل می‌تواند رانندگی کند و، بدون نیاز به کسی، از خودش مراقبت کند.

 

هدف از لیفت ابرو با نخ

بالا کشیدن ابرو با نخ که گاها به عنوان لیفت پیشانی نیز شناخته می‌شود، با هدف بالا کشیدن ابرو انجام می‌شود تا ظاهری با طراوت تر در قسمت بالایی چهره ایجاد کند.کسانی که به دلایل مختلف پیشانی پر چروکی دارند می توانند از بالا کشیدن تبروها با نخ استفاده کنند .

در این جراحی زیبایی، پوست اضافی که باعث ایجاد چین‌وچروک در پیشانی و اطراف چشم شده، برداشته می‌شود تا برآمدگی‌های ایجادشده ناشی از پوست اضافی، برطرف شوند.

در نهایت ابرو ها کشیده تر و پوست پیشانی نیز صاف تر و با طراوت تر می شود و این موضوع به جوان تر شدن پوست و صورت و در کل چهره ی شما کمک به سزایی میکند .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید