جوانسازی پوست با لیز CO2 فرکشنال

جوانسازی پوست با لیز CO2 فرکشنال


 لیز CO2 فرکشنال معجزه ای نوین در صنعت جوانسازی پوست

این روش معمولی بهترین روش غیر جراحی ، جهت از بین بردن چین چروک و صاف کردن چالهای صورت محسوب می شود که در کلینیک زیبایی سپیدار اراده می شود.

کلینیک زیبایی سپیدار را می توان  بهترین مرکز لیزر ( لیزر مو تهرانپارس ) دانست که در زمینه ی جوانسازی و لیزر در حال فعالیت می باشد.

 لیز CO2 فرکشنال تهرانپارس (لیز CO2 فرکشنال شرق تهران )

پیدا کردن دستگاه جوانسازی پوست مناسب و باکیفیت یک مهارت است که معمولا مسئولان خرید کلینیک ها بر این موضوع تسلط دارند.

دستگاه لیز CO2 فرکشنال یکی از بهترین ابزارهایی است که با استفاده از آن می توانید درمان مناسبی را پشت سر بگذارید.

جوانسازی پوست جزئیات زیادی دارد که باید از تکنولوژی های مختلفی برای این موضوع استفاده کرد. با این حال شما این موضوع را می دانید که دستگاه های زیباسازی پوست  دارای انواع مختلفی هستند.

نکته مشترک در بین تمام این دستگاه ها مربوط به عملکرد آن ها است. چنانچه شما دوست دارید که جوانسازی پوست خود را انجام دهید، بهتر است که در اولین فرصت ممکن به کلینیک زیبایی سپیدار مراجعه نمایید.

CO2 فرکشنال از دیگر روش های جدید جوانسازی و شادابی پوست صورت می باشد. در این روش با کمک گاز کربن دی اکسید، به رفع و درمان انواع مختلف مشکلات پوستی اقدام می کنند.

تابیدن اشعه های CO2 به پوست، در زیر پوست و در سلول های پوستی ستون های تخریبی را ایجاد می کند که در نهایت منجر به لایه برداری می شود.

لیزر کربن دی اکسید فرکشنال تاثیرات و مزایای بسیار زیادی برای پوست دارد.

این روش، بافت و رنگ پوست شما را تغییر داده و منجر به بهبود پوست شما می شود.

با کمک این لیزر می توانید آسیب های قبلی پوست خود را از بین برید و پوستی تمیز، صاف، یکدست و بدون هیچ مشکلی داشته باشید. همچنین با این لیزر، پوست شما روشن تر خواهد شد.

لیزر کربن دی اکسید در میان روش های جدید جوانسازی پوست، به از بین بردن چین و چروک های پوستی نیز کمک می کند. با تاثیر لیزر بر روی سلول های آسیب دیده پوستی، کلاژن سازی تحریم شده و پوست صاف می شود.

با کمک این لیزر CO2 می توانید انواع ضایعات پوستی که به وجود آمده اند را از بین ببرید. ضایعاتی مانند زگیل، خال، لک های برجسته و کارسینوم ها با این روش قابل درمان و حذف هستند.

همچنین این مرکز یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد تهرانپارس ( لیزر موهای زائد شرق تهران ) می باشد.

 

به طور کلی لیزر CO2 فرکشنال نوعی درمان پوستی است که توسط متخصصین پوست یا پزشکان برای کاهش ظهور جوش‌های آکنه، رفع چین و چروک پوست و سایر بی‌نظمی‌های پوستی استفاده می‌شود.

این یک روش غیرتهاجمی است که با استفاده از لیزر، به‌خصوص از دی‌اکسیدکربن، برای ازبین‌بردن لایه‌های خارجی پوست آسیب‌دیده استفاده می‌شود.

 هزینه لیزر فرکشنال CO2 در مقایسه با سایر روش‌های ترمیم و جوانسازی پوست مانند جراحی پلاستیک پایین‌تر است، می‌شود گفت که این روش یک روش اقتصادی‌تر و نسبتاً خوب است.

 

 

 لیزر CO2 فرکشنال چه چیزی را درمان می‌کند؟

لیزر CO2 فرکشنال معمولاً برای درمان جای زخم استفاده می‌شود، همچنین:

1-زگیل‌ها

2-لکه‌های پیری

3-آویزان شدن پوست

4-آسیب‌های خورشید

5-رنگ پوست ناهموار

6-خطوط و چروک‌های ظریف

7-غدد چربی بزرگ شده (به‌ویژه در اطراف بینی)

این روش اغلب در صورت انجام می‌شود، اما گردن، دست‌ها و بازوها تنها برخی از مناطقی است که لیزر می‌تواند آنها را درمان کند. بسته به نوع بیماری پوستی و تعداد نواحی نیز هزینه لیزر فرکشنال CO2 می‌تواند نیز فرق کند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید