خدمات لاغری با دستگاه یکی از جدیدترین راه های لاغری غیرتهاجمی در جهان است.

در عصر حاضر بشر لاغری موضعی به وسیله ی جدیدترین روش لاغری با دستگاه را بهترین راه برای تناسب اندام بدون رژیم های سخت میداند.

امروزه لاغری تنها منحصر به رژیم و ورزش نیست و با پیشرفت تکنولوژی شیوه های نوین و جالبی برای رسیدن به تناسب اندام وجود دارد.

پیشرفت علم و شیوه های پزشکی به افراد کمک می کند تا تناسب اندام داشته باشند. روش هایی که حتی به ذهن بشر در گذشته نزدیک هم خطور نمی کرد.

بسیاری از افراد علاوه بر امتحان راه های کلاسیک و معمول مانند ورزش و رژیم های غذایی مختلف و نگرفتن نتایج لازم و خوب، برای رسیدن به آرزوی خود در داشتن تناسب اندام حتی خود را به دست تیغ های جراحی می سپارند که ممکن است همراه با عوارضی باشد.

از دیرباز روش‌های متفاوتی برای لاغری وجود داشته است. اما اینکه چه معیار‌هایی این روش‌ها را از هم متمایز می‌کند، میزان تنوع در معیار‌های افراد است.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که، پیش و روی افرادی است که در پی لاغر شدن هستند، پیدا کردن مناسب ترین  کلینیک لاغری برای دستیابی به بهترین نتیجه است.

 

کلینیک زیبایی سپیدار را می توان بهترین مرکز جوانسازی پوست ( بهترین مرکز جوانسازی پوست شرق تهران ) دانست.

 

 

امروزه متدهای بسیاری برای لاغری و تناسب اندام توسط متخصصین امر ابداع شده اند. برخی از شیوه ها که تنوع و گوناگونی بسیاری نیز دارند، چربی های اضافه و بافت های سلولیتی موجود در بدن را هدف می گیرند و به نوعی با درمان های موضعی فرد را به تناسب اندام می رسند.

دستگاه های لاغری عملکردی به این شکل دارند و امروزه انواع گوناگونی از آن ها در کلینیک های تخصصی زبیایی و تناسب اندام یافت می شوند.

متخصصین این امر با سنجش شرایط بدنی فرد و میزان چربی اضافه و سلولیت موجود در بدن او دستگاهی را برای درمان پیشنهاد می کنند که ایده آل ترین نتیجه را در بر داشته باشد.

سیستم دستگاه های لاغری به نوعی طراحی شده که تناسب بین اندام ها را برای افراد فراهم می کند.

به همین علت دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و همچنان بر تعداد مراجعه کنندگان به کلینیک لاغری افزوده می شود.

 

روش‌های درمان چاقی و لاغری موضعی با استفاده از دستگاه های لاغری

روش‌های درمان چاقی و رفع چربی‌های موضعی، باتوجه به تأثیر آن‌ها روی سلول‌های چربی، به دوگروه تقسیم می‌شوند:

1-تأثیر بر کاهش اندازه سلول‌های چربی (بدون تغییر تعداد سلول‌های چربی)، مثل رژیم‌های لاغری، ورزش، اعمال جراحی کاهش وزن (bariatric) نظیر کاهش حجم معده (بالون، حلقه یا gastric band) و عمل اسلیو (sleeve gastrectomy) و کاهش طول روده‌ها مثل عمل بای‌پس و….

2-تأثیر بر کاهش تعداد سلول‌های چربی مثل عمل لیپوساکشن، لیپولیزبا RّّF، لیزرلیپولیز و….

درمان چاقی موضعی و به عبارت دیگر لاغری موضعی، کاهش سایز و تناسب اندام در چند سال اخیر، پیشرفت‌های چشمگیری داشته است و به جای اعمال جراحی تهاجمی و پرعارضه‌ای نظیر لیپوساکشن(liposuction) و ابدومینوپلاستی و…، روش‌های غیرتهاجمی و موثری مثل RF, اولتراسوند محبوبیت پیداکرده‌اند. روش‌های درمان چاقی، با در نظر گرفتن ریسک عمل جراحی، درد و عوارض بعد از عمل به دو گروه تهاجمی و غیر تهاجمی تقسیم می‌شوند.

 

جوانسازی پوست دست

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصین با بررسی شرایط بدنی افراد، میزان چربی های موضعی و سلولیت ها، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با دستگاه می تواند همزمان با ایجاد فرم دلخواه، سلولیت ها را بهبود بخشد.

توجه داشته باشید که برای انجام کارهای پزشکی همواره به یک متخصص مراجعه نمایید.

استفاده نادرست و غلط از دستگاه های لاغری احتمال بروز عواملی مانند :

تورم، احساس درد، کبودی، سوختگی، تخریب بافت پوست، حساسیت، آسیب به بافت عروقی و ماهیچه ای را ایجاد می کند.

لطفا قبل از شروع جلسات درمانی پزشک خود را از شرایط بدنی و بیماری های زمینه ای با خبر سازید.


رزرو آنلاین