تاسیس کلینک های زیبایی با حضور حداقل یک متخصص پوست و زیبایی می باشد. عملکرد این کلینیک ها در جهت خدمات زیبایی به افراد می باشد.

مراجعین قبل از دریافت انواع خدمات زیبایی به کلینیک ها دقت کنند که مرکز مورد نظر دارای مجوز رسمی از سوی سازمان بهداشت و درمان باشد.

در صورت عدم داشتن مدرک از گرفتن هرگونه خدماتی اجتناب کنند.

در کلینیک سپیدار چه خدمات زیبایی انجام می شود؟

خدمات کلینیک زیبایی سپیدار از جمله

– ژل  و بوتاکس

– جوانسازی

– لیفت

می باشد

معرفی و آشنایی با انواع خدمات‌ زیبایی کلینیک سپیدار

بشر همواره برای زیبا بودن و داشتن چهره ای جوان و با طراوت در تلاش و تکاپو بوده است. با رشد علم پزشکی و به وجود آمدن روشهای مدرن و با عوارض کم، دست یافتن به چهره ای جوان و جذاب دیگر دور از دسترس نمی باشد.

 امروزه برای دستیابی به این مهم، و در پی مراجعه به مراکز مجاز و معتبر تخصصی پوست، مو و لیزر، بسیاری از خدمات در این حوزه به مراجعین ارائه می‌گردد

انجام خدمات و فعالیت های این حوزه بسیار حساس بوده و نیاز به کادر پزشکی مجرب دارد که برای دست یابی به نتیجه بهتر باید نهایت دقت و مسئولیت را مبذول دارند.

خدمات :

جوانسازی پوست

گذر عمر و پیری یک رخدادی اجنتاب ناپذیر می باشد. ‌ ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، به آن دچار می‌شویم.

 با افزایش سن حجم عضلانی بدن کم می‌شود، مفاصل ما انعطاف پذیری خود را از دست می دهند. ریزش مو در اکثر افراد به وجود می آید و پوست ما دچار افتادگی و چین و چروک می شود.

جوانی و زیبایی پایدار و داشتن پوستی با طراوت آرزوی همیشگی انسان بوده و هست. اگرچه هنوز روش قطعی و دائمی برای جلوگیری از پیر شدن کشف نشده، اما با پیروی از توصیه‌هایی، بروز و نشانه‌های پیری را به تعویق انداخت. ورزش، تغذیه سالم و مراقبت‌های لازم سلامتی از جمله راه‌هایی هستند که بدن ما را تا سنین بالا سرحال و سالم نگه می‌دارند. همچنین روشهای کلینیکال جوانسازی پوست نیز وجود دارد که با بکارگیری آنها علائم پیری پوست به تعویق می‌افتد یا برطرف می‌شود. برخی از این روشهای عبارتند از:

خدمات ژل و بوتاکس

یکی از پرطرفدارترین روش‌ های جوانسازی پوست طبق آمار تزریق بوتاکس و ژل است. در روش بوتاکس سمی به نام بوتولینم به زیر پوست تزریق شده و باعث فلج شدن عضلات صورت می‌شود. بوتاکس بیشتر عاملی پیشگیرانه برای ایجاد خطوط و چین و چروک های ماندگار پوست است. این درمان زمانی موثر است که چین و چروک‌های صورت هنوز دائمی نشده باشند.

چقدر تزریق بوتاکس زمان می برد؟

تزریق بوتاکس نهایتا 10 تا 15 دقیقه طول می کشد که این کار بدون و نیازی به بیهوشی است. بوتاکس با یک سوزن ریز به عضلات خاص و تنها با یک برخورد جزئی تزریق می شود که نتیجه آن را بعد از 24 تا 48 ساعت روی صورت می توان دید. در طی 1 هفته چهره نرم تر شده و طی 1 ماه نتایج بهینه خود را نمایش می دهد.

اثر بوتاکس تا چه مدت بر روی صورت باقی می ماند؟

3 تا 6  ماه اثر بوتاکس بر روی صورت  باقی می ماند. با بازگشت تدریجی فعالیت عضلات، خطوط و چین و چروک ها دوباره ظاهر می شوند و نیاز به درمان و تزریق مجدد دارند.

تزریق پر کننده ها

فیلرها یا پرکننده های پوستی موادی هستند که برای افزایش حجم، فرم دهی و پرکردن بعضی از خطوط و چین و چروک ها در صورت و بدن کاربرد دارند که در ادامه توضیحاتی پیرامون آنها داده خواهد شد.

تزریق ژل

ژل‌ها موادی طبیعی یا مصنوعی هستند که برای حجم دهی به پوست استفاده می‌شوند. ماندگاری ژل‌ها به جنس آن‌ها بستگی دارد. مثلاً کم‌ترین ماندگاری به ژل‌های کلاژنی و بیشترین ماندگاری به ژل‌های دائمی ساخته شده از ماده‌ی PMMA تعلق دارد. امروزه بیشتر از ژل‌های نیمه‌دائم استفاده می‌شود که از جنس هیالورونیک اسید ساخته شده‌اند. هیالورونیک اسید سیمان بین بافتی پوست ما است. برای همین ماده‌ای طبیعی، موثر و کم‌عارضه برای جوانسازی پوست به حساب می‌آید.

تزریق چربی

وقتی بحث ماندگاری نتایج حجم‌دهی به پوست در میان باشد، تزریق چربی بهترین روش جوانسازی پوست است. در تزریق چربی از بافت چربی طبیعی بدن استفاده می‌شود. یعنی مثلاً چربی‌های ران یا شکم شما را با استفاده از روش لیپوساکشن برداشت می‌کنیم و بعد از خالص سازی به زیر پوست صورت یا نواحی دیگر تزریق می‌کنیم.

خدمات لیفت

خدمات لیفت صورت و سفت کردن پوست صورت که به rhytidectomy (ریتیدکتومی) شناخته می شود، یک عمل زیبایی است که باعث زیبایی صورت افراد می شود و به آنها، جوانی را هدیه می دهد. در لیفت صورت، بافت های صورت با استفاده از تکنیک های مختلف درمان می شود و ظاهر فرد را جوان تر می کند. افرادی که بر اثر مواردی چون افزایش سن، شاهد بروز مشکلات پوستی بوده اند، با کمک این روش می توانند پوستی زیبا و شاداب داشته باشند.

در طی این عمل ، چربی ها و سلولهای مرده پوست برداشته می شود و سلولهای پوستی برای بازسازی تحریک می شوند. در این روش، ساختار چهره بهتر می شود، چین و چروکها از بین می رود و پوست باکیفیت تری خواهید داشت.با بالا کشیدن پوست، چین و چروکهای پوست شما از بین می رود و جوان تر می شوید. بعد از اینکه این عمل را روی صورت خود انجام دادید، هیچ نشانه ای از چین و چروک را در اطراف چشم ها، گونه ها، دهان، پیشانی و فک خود مشاهده نمی کنید.

مراجعه کنندگان باید بدانند که عمل لیفتینگ، یک روش درمانی نیست؛ بلکه یک عمل زیبایی است. با کشیده شدن پوست، اعتماد به نفس شما بیشتر می شود و ظاهر شما زیباتر خواهد شد؛ زیرا پوستتان محکم تر شده و چین و چروکهای آن از بین می رود. اکثر افرادی که برای لیفتینگ مراجعه می کنند، بین40 تا 70 سال سن دارند، البته این عمل چهره سازی در افراد جوان تر هم انجام می شود.

اهداف اصلی عمل لیفتینگ عبارت است از:

  • از بین بردن چربی و آلودگی های پوست
  • از بین بردن زخم های پوستی در اطراف فک ها
  • کاهش میزان چربی انباشته شده در ناحیه چانه و گردن و از بین بردن تیرگی پوست این نواحی
  • از بین بردن چین و چروک در کنار دهان، چشم ها و پیشانی
  • سفت کردن پوست