فیشیال صورت
فیشیال صورت

فیشیال صورت در کلینیک زیبایی سپیدار

فیشیال صورت

در زمینه خدمات جوانسازی و زیبایی پوست و مو، امروزه روش های موثر و کارساز گوناگونی وجود دارد. افراد خواهان این نوع خدمات، با توجه به اطلاعاتی که بدست می آورند و همچنین نوع پوست و آسیبی که به آن دچار شده یکی از گزینه های این نوع خدمات را انتخاب می کنند.

اگر شما برای شادابی و جوانسازی پوست خود به فکر انجام فشیال صورت افتاده اید و حال به دنبال اطلاعاتی مفید درباره ی آن می گردید، جای درستی آمده اید چرا که در این مقاله به هر آنچه که درباره ی فشیال صورت باید بدانید خواهیم پرداخت. پس با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

فیشیال صورت  یک روش درمانی رایج و محبوب برای داشتن پوستی سالم و درخشان است. این روش درمانی در چند مرحله به مدت 1 ساعت انجام می‌شود.

به‌عبارت‌دیگر، از زمانی که وارد کلینیک زیبایی پوست و مو شده و تا زمانی که از آن خارج می‌شوید، تنها به 1 ساعت زمان نیاز خواهد بود تا به پوستی درخشان و البته جوان‌تر برسید.

فیشیال صورت یک از روش‌های جدید جوانسازی پوست به‌صورت ترکیبی و با ابزارهای متفاوت است. فیشیال صورت کاملاً غیرتهاجمی است و به همین دلیل امروز بسیاری این روش درمانی و زیبایی را به دیگر روش‌های تهاجمی ترجیح می‌دهند.

 

آشنایی با فیشیال پوست صورت

فیشیال (پاکسازی پوست صورت) در اصل گروهی از درمان‌های پوستی‌ چندمرحله‌ای است که یکی از بهترین راه‌های مراقبت پوست محسوب می‌شود. در اصل با استفاده از این راهکار می‌توان به‌صورت عمقی، تمامی آلودگی‌های موجود در منافذ پوست را تمیز کرد.

اسکین‌کر چیست؟

اسکین‌کر روشی برای پاکسازی و لایه برداری پوست است که در آن مراحل زیر اتفاق می‌افتد:

 1. پاکسازی
 2. هیدرودرمی
 3. هیدرولیفت
 4. میکرودرم
 5. جوانسازی

1مرحله پاکسازی پوست

پاکسازی یکی از مراقبت های اساسی پوست می باشد که باعث زیبایی و شادابی پوست شما می شود. آلودگی های سطحی، دانه های سر سیاه را از سطح پوست برداشته و باعث می شود تا مواد معدنی و اکسیژن دار به لایه درم برسد، در لایه درم کلاژن وجود دارد و پاکسازی پوست باعث جوانسازی می شود.

این مرحله، آغاز فیشیال پوست توسط بیوتیشن یا درمانگر حرفه ای زیبایی است. در مرحله پاکسازی موارد ذیل انجام می شود:

 • شستشوی صورت با شوینده مخصوص پوست مُراجع
  • استفاده از محلول های ضد حساسیت برای پوست های مستعد حساسیت
  • اسکراب پوست با مواد مخصوص
  • انجام لایه برداری سطحی با دستگاه میکرودرم ابریژن
  • استفاده از پیلینگ مخصوص همراه با ماساژ
  • بخور صورت (بسته به نوع پوست)
  • پاکسازی پوست از جوش های سرسیاه و سرسفید

نکته ۱: در بخش فیشال، فعالیت های مختلفی انجام می شود. مراحل پاکسازی برای هر فرد به نوع پوست فرد و مشکلی که نیازمند رفع آن است، بستگی دارد و برای هر فرد اقدامات لازم مختص به او انجام می گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

نکته ۲: تمامی مواد و کرم های استفاده شده از برندهای معتبر اروپایی (آلمان، لهستان، فرانسه و …) ژاپنی و آمریکایی هستند و در نتیجه بر قیمت فیشیال صورت موثر می باشند.

نکته ۳: ممکن است برخی افراد با انجام دادن مرحله پاکسازی، فیشیال صورت را به اتمام برسانند در حالی که این بخش تنها یک چهارم از یک فیشیال صحیح و حرفه ای را تشکیل می دهد.

2آبرسانی:

آبرسانی باعث افزایش رطوبت پوست و مانع از چروک زودرس می شود. اسکین کر برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی و پوست های خشک نیز بسیار مفید است.

آبرسانی پوست، یکی از مهم ترین بخش های فیشیال است و اهمیت بالایی در اثربخشی دیگر مراحل فیشیال پوست دارد.

در آبرسانی پوست، سرم های آبرسان، کنستانتره های آبرسان و ژل سرم های آبرسان (بسته به تشخیص درمانگر) با استفاده از دستگاه های اولتراسوند و آکوافیشیال بر روی پوست صورت و نواحی دور چشم استفاده شده و جذب می شود.

بیوتیشن همچنین با ماساژ دست نیز به جذب بهتر آبرسان ها کمک می کند.

 

فیشیال صورت
فیشیال صورت

3-ماساژ:

ماساژ صورت باعث می شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید، باعث آرامش شما شده و به جذب مواد اکسیژن رسان کمک می کند و به خاطر تحریک پوست باعث دفع مواد زائد می شود.

4-میکرودرم ابریژن

یکی از روش های غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست میکرودرم ابریژن می باشد. که با استفاده از تکنیک های مختلف لایه ای از پوست برداشته می شود. و پس از آن لایه ی سطحی جدید یکدست و جوانتر به نظر می رسد.

این روش برای صورت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه و برای گردن ۲۰ دقیقه زمان می برد. هنگام کار با ابریژن بی حسی نیاز نیست و فرد هیچ گونه دردی نخواهد داشت. پس از درمان پوست کمی تورم دارد که در عرض چند ساعت برطرف می شود.

برای رسیدن به بهترین نتیجه بین ۵ تا ۱۰ جلسه باید میکرودرم ابریژن را انجام دهید. که با توجه به نظر پزشک و همچنین نوع پوست شما این جلسات به صورت هفتگی، دوهفته یکبار و ماهیانه انجام می شود.

 

فیشیال صورت
فیشیال صورت

کاربرد میکرودرم ابریژن

 • از بین بردن لکه های پوست

بسیاری از افراد با افزایش سن و نور خورشید پوستشان دچار لک می شود. که این لک ها با گذشت زمان بیشتر می شوند. با استفاده از میکرودرم ابریژن سلول های پوستی از بین می روند و این روش به روشن تر شدن پوست ، کمک می کند.

 • از بین بردن منافذ باز پوست

هر گونه مواد آلوده از طریق منافذ وارد پوست شده و در نتیجه باعث کدر شن پوست می شود. افراد بالای ۲۷ سال می توانند با استفاده از میکرودرم ابریژن بافت پوست خود را ترمیم کنند و در نتیجه این منافذ کوچک تر می شود و آلودگی ها راهی برای نفوذ به پوست نخواهند داشت.

 • از بین بردن جوش سرسیاه

از میکرودرم ابریژن علاوه بر جوانسازی برای پاکسازی پوست نیزاستفاده می شود. و برای جلوگیری از جوش های بزرگ باید جوش های سرسیاه درمان شوند.

 

فیشیال صورت
فیشیال صورت

مزایای فیشیال صورت

علاوه بر آن که در همان جلسه که فیشیال صورت انجام می دهید تفاوت را احساس می کنید، اما اگر این متد درمانی و مراقبت پوستی در مدت زمان طولانی تری انجام دهید  پوستی کاملا درخشان، شاداب و تمیز خواهید داشت.
در واقع فیشیال نوعی ورزش پوستی به همراه آبرسانی قوی آن با استفاده از ماسک ها و دستگاه ها  می باشد . در افرادی که آکنه دارند با انجام چند جلسه فیشیال به نتبجه مطلوب دسترسی پیدا خواهند کرد. فیشیال گروه سنی خاصی ندارد زیرا به هیچ عنوان عارضه جانبی ندارد و در هر  سنی می توان برای داشتن پوستی شاداب و درخشان از آن بهره جست.

 

به طور کلی هزینه فشیال صورت به کیفیت تجهیزات و محصولات، محل کلینیک زیبایی بستگی دارد. به طور متوسط قیمت فشیال پوست در تهران از 600 هزار تومان تا 3 میلیون تومان است. دقت داشته باشید که خدمات فشیال را را حتما در کلینیک های معتبر انجام دهید.

انواع فشیال

فشیال ساده

 • فیشیال ساده با استفاده از اسکراب‌ های ملایم، پاکسازی و لایه‌برداری پوست انجام می‌شود.
 •  با استفاده از ماساژهای ریلکسی، منافذ باز پوست را به‌خوبی تمیز می‌کنند
 •  و در انتها ماسک مناسبی را بر روی پوست می‌گذارند.
 •  این فشیال بیشتر برای افرادی که از لحاظ زمان فرصت کمی دارند، مناسب خواهد بود و از طرفی به دلیل آنکه لایه‌برداری به‌صورت سطحی انجام می‌شود، می‌تواند انجام آن هفته‌ای یک ‌بار تکرار شود.

 

فشیال کامل

 • سطح لایه‌برداری در فشیال کامل به شکل عمیق‌تری انجام می‌شود.
 • زمان انجام فشیال کامل، سر و گردن و شانه نیز به شکل تخصصی ماساژ داده می‌شوند و فرد با انجام این سرویس حس بسیار خوبی پیدا خواهد کرد.
 • اگر شما پوست چرب با منافذ باز و همچنین مستعد جوش و آکنه دارید، باید بدانید انجام این سرویس معجزه خواهد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید