لاغری سریع

لاغری سریع

لاغری سریع یکی از خواسته های افرادی است که با وجود رژیم های لاغری، باشگاه و … موفق به لاغرشدن در موضع مورد نظر خود نشده اند.

 

 

لاغری سریع ممکن است به نظر جذاب و مطمئن به نظر بیاید؛ چرا که بسیاری از افراد به دنبال راهی سریع و آسان برای کاهش وزن هستند. عواملی مانند تمایل به داشتن وزن مناسب برای بهبود ظاهر، تأثیر رسانه ‌ها بر استانداردهای زیبایی، فشار اجتماعی و حتی عجله در رسیدن به هدف مورد نظر می‌ تواند باعث شود که افراد به دنبال روش ‌های سریع برای لاغری باشند. 

 

بسیاری از افراد رژیم و باشگاه را نیز تجربه نکرده و به دنبال راهی برای لاغری سریع هستند. به یقین می توان گفت که در گذشته این کار غیر ممکن بود، اما این روزها به کمک لاغری با دستگاه و همچنین ارائه جدیدترین روش لاغری با دستگاه در کلینیک های زیبایی، این مشکل حل شده است.

این خدمات یکی از جدیدترین راه های لاغری غیرتهاجمی در جهان است.  در عصر حاضر بشر لاغری موضعی بهترین راه برای تناسب اندام بدون رژیم های سخت و لاغری سریع است.

به طور کلی می توان گفت که با استفاده از روش های لاغری موضعی می توان قسمت های مورد نظر در بدن را لاغر کرد.

 

برخی از مهم ترین دستگاه های لاغری که باعث کاهش وزن و رسیدن به لاغری می شوند مبتنی بر علوم و تکنولوژی های جدیدی هستند که توسط کارشناسان بررسی شده و سپس وارد بازار می شود.

دستگاه لاغری با ساده کردن جریان هایی از خود که در اثر برخورد با بدن اتفاق می افتد باعث منقبض شدن ماهیچه ها و عضلات بدن می شود. این فرایند باعث می شود تا ماهیچه ها و عضلات، چربی های اطراف خود را برای تأمین انرژی بسوزانند.

بنابراین استفاده از جدیدترین روش لاغری با دستگاه در کلینیک های مختلف این امکان را برای شما مهیا خواهد کرد تا زودتر به نتیجه مورد نظر برسید.

برخی از تکنولوژی جدید ترین دستگاه لاغری که می توانید از آن ها استفاده کنید عبارتند از: 

1- کرایولیپولیز

2- آنالیز وزن و چربی

3- تغذیه و رژیم درمانی

4- لاغری با دستگاه RF

5- لاغری با دستگاه کویتیشن  (کویتیشن لاغری )  می باشد.

کلینیک زیبایی سپیدار از جمله مراکز لاغری در شرق تهران می باشد، که در این مرکز نیز انواع دستگاه های لاغری استفاده می شود. 

 

 

لاغری سریع که بسیاری از افراد دارای اضافه وزن به دنبال آن هستند، معمولاً با محدودیت کالری و افزایش فعالیت بدنی همراه است. با رعایت چنین رژیم‌هایی، می توانید وزن خود را کاهش دهید و به هدف خود یعنی از دست دادن وزن نزدیگ تر شوید.

تجمع سلول‌های چربی در قسمت‌های مختلف بدن مثل غبغب، شکم، بازو، پهلو، ران، باسن و… باعث چاقی موضعی می‌شوند.

این چربی‌ها به صورت متراکم ای انباشته شده و حتی با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش هم نمی‌توان تأثیر جدی روی آن‌ها گذاشت. از این رو افرادی که تمایل دارند به تناسب اندام برسند و این چربی‌های موضعی را از بین ببرند کاندیدای اصلیه استفاده از دستگاه‌ها هستند. 

در سال‌های اخیر، با استفاده از دستگاه‌های لاغری، راهی برای از بین بردن سلول‌های چربی در نواحی مقاوم مانند شکم، باسن، ران‌ها و گردن ایجاد شده است.

دلایل چاقی موضعی در افراد چیست؟

بسیاری از افراد دارای وزن متناسب هستند ولی در برخی نواحی مبتلا به چاقی موضعی هستند. این تجمع چربی در اطراف پهلوها، شکم، باسن و ران ها دیده می شود. در بعضی مواقع این تجمع چربی به صورت سلولیت ظاهر می شود.

سلولیت حالتی است که در آن توده های چربی در مناطقی ازبدن و زیر پوست برجستگی ایجاد می کنند و ظاهر پرتغالی به پوست می دهند. علت ایجاد سلولیت کاهش جریان خون در این نواحی است و بیشتر در زنان مشاهده می شود.

بسیاری از افراد از عمل جراحی و بی هوشی که می توانند تهاجمی باشند بیم دارند و تمایلی به انجام این روش ها ندارند.

به این افراد نیز توصیه می شود از روشهای غیر تهاجمی و بدون خطر مانند دستگاه لاغری  3-MAX که تر کیبی از RF ، کویتیشن  و واکیوم می باشد  استفاده کنند. این روش با طول موج مشخصی باعث از بین بردن چربی های موضعی می شود.

افراد معمولا برای لاغر کردن این نواحی به انواع رژیم ها روی می آورند ولی در طی آن دچار لاغری کلی می شوند و ناحیه مورد نظر همچنان نسبت به سایر نواحی چاق است.

در این موارد به افراد توصیه می شود در کنار یک برنامه غذایی مناسب و فعالیت بدنی از دستگا ههای لاغری موضعی استفاده کنند.

 

لاغری با دستگاه کرایولیپولیز 

بهترین دستگاه لاغری موضعی ( لاغری سریع ) با روش کرایولیپولیز انجام می‌شود که در واقع با آن انجماد چربی هم اطلاق می‌گردد. یکی از روش‌های مرسوم برای کاهش چربی از طریق دمای سرد می‌باشد که در مناطق خاصی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سلول‌ها به این روش خرد شده و از بدن به طور طبیعی خارج می‌شوند. مدت زمان مشاهده نتیجه در این روش بین ۶ تا ۸ هفته است.

در زمان انجام این روش بی‌حسی موضعی باید انجام شود و فرد حین کار این توانایی را دارد تا آیا با گوشی خود کار کند یا مطالعه نمایند. این روش برای افرادی که دارای اضافه وزن هستند و یا چاقی مفرط دارند مناسب نیست و تنها روشی برای درمان چاقی موضعی است. 

یکی از معایب لاغری با این روش این هست که دستگاه برای درمان افتادگی پوست و لیفت کارایی ندارد. این در حالی است که دستگاهی مثل ترواسکالپ این توانایی را به کمک امواج Rf برای متقاضی ایجاد می‌کند. 

 

لاغری با دستگاه RF

اشخاصی که دچار افتادگی در ناحیه بازو هستند، می توانند تأثیر فوق العاده ای از دستگاه لاغری بگیرند. در اثر کاهش وزن پوست بازو و زیربغل دچار افتادگی ناخوشایندی خواهد شد و ظاهر نامناسبی را برای فرد ایجاد خواهد کرد.

لاغری موضعی با دستگاه RF  چه مزایایی دارد؟

1- دستگاه RF  باعث ایجاد آسیب و یا سوختن پوست نمی شود.

2- این دستگاه لاغری موضعی از ایمنی بالایی برخوردار است.

 

 

لاغری با دستگاه کویتیشن  

لاغری با دستگاه کویتیشن ،با استفاده از تکنیکی مشابه با تکنیک سونوگرافی یعنی با استفاده از امواج اولتراسوند انجام می شود که موجب در هم شکستن سلول های چربی به وسیله مولکول های آب می شود.

در واقع برخورد این امواج با مولكول هاي آب سبب تشکیل و فوران حباب های ریز در آب می شود که به این فرایند کویتیشن گفته می شود.

بنابراین دستگاه لاغری موضعی کویتیشن،به وسیله امواج اولتراسوند سبب تشكيل حباب هاي ريز در اطراف سلول هاي چربي و لرزش و فوران درون آن ها خواهد شد.

با شکسته شدن پیوند میان سلول های چربی ،سلول های چربی دچار از هم گسستگی شده و چربی درون سلولی و آب درون سلولی حاصله از طریق سیستم لنفاوی و ادرار از بدن دفع می گردد.

این دستگاه موجب تبدیل چربی درون سلولی (تری گلیسیرید)به گلیسرول و اسید های چرب آزاد می شود و با ورود گلیسرول به درون خون صرف سوخت و ساز می شود .

 

دستگاه لاغری موضعی کویتیشن برای چه قسمت هایی مناسب است؟

1- باسن

2- پهلوها

3- شکم

4- بالای بازو

5- سینه مرد

6- زانوهای داخلی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید