لاغری موضعی

لاغری موضعی

از رویایی‌ترین اتفاقاتیست که هر فرد درگیر با اضافه وزن ممکن است به دنبالش باشد، در لاغری معمولی، فرد ابتدا چربی سختی که اندام‌های داخلی وی مانند اطراف کبد، کلیه‌ها و روده را احاطه کرده، از دست خواهد داد.

سپس شروع به از دست دادن چربی‌های نرم، مانند چربی دور کمر و باسن می‌کند، اما در روش‌های موضعی لاغری، هدف، کاهش چربی‌های قابل مشاهده مانند دور کمر، باسن و ران‌هاست.

کلینیک زیبایی سپیدار را می توان بهترین کلینک لاغری شرق تهران دانست که به کمک دستگاه های مختلف جدیدترین روش لاغری با دستگاه را در اختیار مراجعه کنندگان عزیز قرار داده است.

لاغری با دستگاه از جمله راه های غیر تهاجمی لاغری می باشد که بدون نیاز به ورزش کردن موضع مورد نظر را می توان لاغر کرد.

از جمله روش های قابل انجام در این کلینیک : لاغری با دستگاه RF ، لاغری با دستگاه کویتیشن،  لاغری با دستگاه کرایولیپولیز می باشد.

لاغری موضعی به معنای کاهش چربی در نواحی خاص بدن مانند شکم، دور کمر، بازو و ران است. اگر چاقی موضعی شدید باشد، باید جراحی لاغری انجام شود. اما برای چاقی خفیف تا متوسط لاغری با دستگاه پیشنهاد می‌شود.

بسیاری از خانم ها در یک ناحیه خاصی از بدن خود دارای چربی های اضافه هستند که علاقه مند به از بین بردن آن ها می باشند.

اضافه وزن و وجود چربی بیش از اندازه در نقاط مختلف بدن می‌تواند شکل ظاهری بدن و اندام را زشت نماید. به طور مثال برخی از خانم ها در ناحیه شکم و پهلو دارای چربی زیادی می باشند و سایر نقاط بدن آن ها حالت نرمال و ایده آلی را دارد.

استفاده از کرم چربی سوز و کرم‌های لاغری موضعی از جمله راه های بی اثر تنها باعث اتلاف هزینه و وقت افراد می شود.

لیزر موهای زائد بیکینی

لاغری موضعی برای کدام قسمت های بدن انجام می شود؟

برای نواحی مختلف بدن می‌توان از روش‌های مختلف لاغری موضعی استفاده کرد. در بیشتر مواقع افراد برای لاغری نواحی زیر یکی از روش‌های کاهش وزن موضعی را انتخاب می‌کنند.

1- ران

2- سینه 

3- باسن

4- لاغری موضعی بازو

5- لاغری موضعی شکم و پهلو

در این بخش به بررسی انواع روش های لاغری موضعی پرداخته ایم:

راه های بسیاری وجود دارد که می‌توان به طور موضعی کاهش وزن داشت. برخی روش‌ها نیاز به جراحی داشته و مشکلاتی به همراه دارند.

اما امروزه با پیشرفت علم روش‌های بدون جراحی هم عرضه شده که می‌توانند به درمان چاقی موضعی کمک کنند. انتخاب بهترین روش لاغری موضعی باید توسط پزشک انجام شود.

گاهی ممکن است برای خلاص شدن از شر چربی چندین روش با هم ترکیب شوند.

لیزر موهای زائد

۱. لاغری موضعی با دستگاه آر اف

در روش لاغری موضعی با دستگاه RF از انرژی فرکانس رادیویی استفاده می‌شود. این امواج به بدن تابیده شده و بافت همبند پوست را سفت کرده و به بازسازی این بافت کمک می‌کند.

لاغری با دستگاه آر اف درد نداشته و نیازی به بیهوشی ندارد. به جز سر و ناحیه تناسلی می‌توان در بخش‌های مختلف بدن از آن استفاده کرد

لیفت بازو با آر اف یکی از پرکاربردترین روش‌های لاغری موضعی برای بازو است که در کلینیک‌های زیبایی انجام می‌شود.

معمولا هر جلسه درمان حدود یک ساعت طول می‌کشد. تعداد جلسات به میزان چربی بستگی دارد. حدود ۶ جلسه درمان لازم بوده و هفته‌ای یک‌بار باید تکرار شود.

اگر چاقی خیلی شدید نباشد و فقط در قسمت‌هایی از بدن چاقی موضعی داشته باشید، این روش مناسب خواهد بود. به‌ویژه اگر دچار افتادگی و شلی پوست هستید، با دستگاه آر اف این مشکل برطرف می‌شود.

2- لاغری موضعی با کویتیشن

 این روزها کاهش وزن بیشتر از یک هدف، تبدیل به صنعت شده است. به همین دلیل است که پیدا کردن خدمات مناسب برای کاهش وزن می‌تواند بسیار دشوار باشد.

یکی از خدمات این صنعت، کاهش وزن با امواج اولتراسونیک دستگاه کویتیشن است. اما کویتیشن دقیقا چیست و چگونه برای رسیدن به اهداف کاهش وزن کمک می‌کند؟

کویتیشن معروف به لیپوساکشن بدون جراحی، روشی موثر و ایمن برای کاهش سایز است که از امواج فراصوت استفاده می‌کند. در اثر برخورد این امواج به آب میان بافتی، حباب‌هایی در اطراف سلول‌های چربی ایجاد می‌شود.

این حباب‌های لرزان باعث شکسته شدن سلول‌های چربی شده، بدون اینکه آسیبی به سایر سلول‌ها وارد کنند. در نهایت محتوای سلول‌های چربی از طریق مجرای ادرار و سیستم لنفاوی دفع می‌شود.

حدود 1 تا 2 روز بعد از انجام کویتیشن، دفعات ادرار افزایش پیدا می‌کند و نیاز به مصرف آب بیشتری است.

3- لاغری موضعی با لیپولیز

در روش لیپولیز ماده‌ای حاوی فسفاتیدیل کولین، ال کارنیتین و سیلیکون آلی تزریق می‌شود. سوزن باریکی از پوست عبور کرده و به بافت چربی می‌رسد. در نتیجه چربی از بین می‌رود.

از این روش بیشتر برای لاغری شکم، دور کمر و ران‌ها استفاده می‌شود. تعداد جلسات لیپولیز باتوجه‌به میزان چربی مشخص می‌شود. معمولا برای حذف چربی به ۶ تا ۱۰ جلسه درمان نیاز است. از جلسه سوم یا چهارم می‌توانید تغییرات را مشاهده کنید.

 

 جوانسازی و جوانسازی پوست

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید