مزوتراپی مو

مزوتراپی مو

یکی از خدمات پرکاربرد در کلینیک زیبایی سپیدار است. این روش یکی از تاثیرگذارترین روش های درمان و تقویت مو می باشد.

کیفیت این روش در تقویت به قدری بالا است که کلینیک ها و متخصصین کاشت مو بعد از ۴ ماه مزوتراپی را بعنوان یکی از عوامل تقویت موی کاشته شده پیشنهاد می دهند.

دلیل این امر هم بخاطر مواد مغذی و کاملی است که مو نیاز دارد و در این فیلرها قرار گرفته است.

کلینیک زیبایی سپیدار را می توان از جمله بهترین مراکز:

مزوتراپی تهرانپارس ( مزوتراپی شرق تهران )

دانست که در هر دو بخش مزوتراپی فعالیت گسترده ای دارد.

مزوتراپی را می توان یکی از بهترین روشهای درمان ریزش مو  مو دانست  که هدف از آن جلوگیری از ریزش مو در آقایان و خانم ها ، افزایش تراکم تشکیل مو و جلوگیری از ریختن و ریزش مو خصوصا در مردان است.

مزوتراپی مو :

فرایندی است که پروتئین ها ، ویتامین ها و سایر مواد مغذی موجود در پوست سر را تامین می کند.

درمان ریزش مو به سبک مزوتراپی عوامل رشد مو، پروتئین‌ها و ویتامین‌ها را در پوست سر بیماران مبتلا به ریزش مو تنظیم می‌کند.

بدون شک روش درمانی مزوتراپی مو، یکی از سریع‌ترین روش‌ها جهت ترمیم نواحی است که دچار ریزش مو هستند، این کار با استفاده از ایجاد تعادل هورمونی و کاهش تاثیر هورمون‌های DHT صورت می‌پذیرد.

تزریق ویتامین به پوست سر از طریق مزوتراپی موجب گردش خون بهتر می‌شود.

لیزر موهای زائد

مزوتراپی مو
مزوتراپی مو

این روش به کمک تزریق در پوست سر برای رشد و تغذیه مو انجام می‌شود. ترکیبات دارویی موجود در مزوتراپی باعث تقویت گردش خون در رگ‌ های خونی پوست سر و بهبود تغذیه و خون‌ رسانی بهتر به فولیکول‌های مو می‌شود.

پس از معاینه و تشخیص علت ریزش مو، این تزریق را پزشک انجام می دهد. سوزن شماره ۳۰ یا دستگاه مزوتراپی مجهز به سوزن برای این کار استفاده می شود.

سپس ویتامین ها، مواد معدنی یا فیناستراید ها و مینوکسیدیل را به مقدار لازم با فاصله های ۱ سانتی متری از هم زیر پوست سر تزریق می کند.

این ترکیب‌ های دارویی حاوی اسیدهای آمینه، ویتامین‌ها و عنصر روی هستند و تزریق آن در پوست سر باعث سلامتی و زیبایی بیشتر موها می‌شود.

این روش در مقایسه با دیگر روش‌ ها تأثیر سریع‌ تری دارد و باعث متعادل‌ سازی سطح هورمون‌ های مو می‌شود.

لیفت بینی با نخ 

 

فواید مزوتراپی مو

فواید زیاد مزوتراپی امروزه آن را به روشی مجبوب بین مردم تبدیل کرده است. برخی از این فواید به شرح زیر است:

1- تقریبا بدون درد است.

2- بهبودی آن سریع است.

3- نیازی به بی هوشی ندارد.

4- با رشد بیش تر مو، حجم مو را افزایش می دهد.

5- از روش های دیگر درمان ریزش مو ارزان تر است.

6- این روش بدون درد و کم تهاجمی و مطمئن است.

7- مو را محکم کرده و درخشش و تازگی به آن می دهد.

8- از پوسته پوسته شدن شدید کف سر جلوگیری می کند.

9- فولیکول ها را تقویت می کند و به مرحله آناژن می رساند.

10- نسبت به روش های دیگر ریسک آلرژی و تداخل دارویی کمتری دارد.

 

کلینیک زیبایی سپیدار از جمله بهترین مراکز لیفت صورت با نخ تهرانپارس ( لیفت صورت با نخ شرق تهران ) می باشد.

تزریق ژل خط اخم

مدت زمان دوره درمان مزوتراپی

به طور کلی این درمان یک بار در هفته برای بیمار انجام می‌شود. زمانی که بیمار شروع به دیدن بهبودی کرد تعداد جلسات درمان کاهش می‌یابد، مثلاً ماهی یک بار.

معمولاً دوره کامل این درمان ۴ ماهه است. اغلب افراد پس از اتمام دوره درمان نتایج آن را مشاهده می‌کنند. بیمار نباید درمان را در نیمه راه رها کند وگرنه نتایج مورد نظر خود را دریافت نخواهد کرد.

برای شما مهم است که نتیجه کاملی در زمینه مزوتراپی مو دریافت کنید کلینیک زیبایی سپیدار به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین درمان را در اختیار داشته باشید.

 

مزوتراپی مو
مزوتراپی مو

 

جوانسازی

 

هزینه مزوتراپی مو در سال 1402 چه قدر است؟

میزان هزینه مزوتراپی مو در سال 1402 برخلاف هزینه اسکالپ سر شاید در حدود 700 هزار تومان الی یک میلیون و پانصد هزار تومان باشد.

اما شاید برخی از کلینیک ها این امور را با هزینه بالاتر و یا پایین تر از هزینه ذکر شده در قسمت فوق انجام دهند .

قیمت مزوتراپی مو در کلینیک زیبایی سپیدار از قرار زیر می باشد :

1- مزوتراپی موی سر(رویتا) : 950000 هزار تومان

2- مزوتراپی موی سر(بایو اسکین) : 750000

 

اگر کلینیک مورد نظر شما هزینه ای کمتر از این میزان را دریافت می کند باید از نحوه انجام امور و کیفیت مزوتراپی توسط آن کلینیک مطمئن شوید

زیرا ممکن است که علت قیمت پایین آن، کم کاری و یا استفاده از مواد نامناسب باشد و کار آن کلینیک از کیفیت پایینی برخوردار باشد.

در صورتی که کلینیک مورد نظر شما از این مبلغ هزینه بیشتری دریافت می کند نیز مجددا باید بررسی های لازم را انجام دهید که مطمئن شوید علت گرانی مزوتراپی توسط آن کلینیک منطقی است.

همچنین باید در این خصوص خدمت شما عزیزان بگوییم که میزان دقیق این هزینه را زمانی می توان تعیین کرد که فرد توسط پزشک تحت بررسی قرار بگیرد تا وضعیت او بررسی شود و سپس پزشک هزینه لازم برای مزوتراپی مو را به او اطلاع دهد.

به عبارت دیگر باید گفته شود که هزینه مزوتراپی مو در سال 1402 برای افراد مختلف به صورت متفاوت است و شاید برای یک نفر 700 هزار تومان هزینه کفایت کند اما برای شخص دیگری یک میلیون تومان هزینه نیاز باشد.

زیرا هزینه مورد نیاز برای مزوتراپی مو افراد مختلف با هم تفاوت دارد و برای هر کسی باید هزینه مربوط به خود آن شخص تعیین شود.

 

 جهت جلوگیری از ریزش مو

مواد مغذی در مزوتراپی سر برای درمان ریزش مو هم می‌توانند موثر واقع شوند. در واقع مزوتراپی موی سر نه تنها از ریزش موها جلوگیری می‌کند، بلکه می‌تواند رشد فولیکول‌ها را تحریک کرده و باعث رویش موهای جدید در سر شود.

چراکه مواد تزریق‌شده سلول‌های پوستی را بازسازی کرده و به فولیکول‌های مو استحکام می‌بخشند.

 برای درمان آلوپسی

آلوپسی آندروژنتیک متداول‌ترین نوع آلوپسی است که در حال حاضر، ماینوکسیدیل موضعی و فیناستراید خوراکی برای درمان آن تایید شده است.

برای مشاهده تاثیر مزوتراپی مو روی درمان آلوپسی در سال ۲۰۱۹ انجام و نتیجه آن در مقاله‌ای در سایت Wiley Online Library، منتشر شد.

طی این مطالعه مخلوطی حاوی ماینوکسیدیل و فیناستراید همراه با بیوتن و دی‌پانتنول، هر دو هفته یک بار به پوست سر بیمار تزریق شد.

در جلسات دهم و بیستم، متخصصان پیشرفت قابل‌توجهی را در تراکم و ضخامت موهای بیمار شاهد بودند. از همین رو به نظر می‌رسد مزوتراپی برای مو نتیجه‌بخش بوده و این روش بدون هیچ عارضه خطرناکی، آلوپسی را درمان کرده است.

 

 به عنوان ترمیم مو بعد از کاشت

دو هفته بعد از کاشت، موهای کاشته‌شده شروع به ریزش می‌کنند و موهای جدید تقریبا بعد از دو ماه رشد خود را از سر می‌گیرند. گردش خون در پوست سر باعث رسیدن مواد مغذی به فولیکول‌ها شده و رشد آن‌ها را تحریک می‌کند.

طبیعی است که بهبود گردش خون می‌تواند در رشد بیشتر فولیکول‌ها تاثیرگذارتر باشد. مزوتراپی موی سر با بهبود گردش خون در پوست سر و رساندن مواد مغذی به فولیکول‌ها، رشد آن‌ها را چند برابر می‌کند.

به همین دلیل مزوتراپی برای مو بعد از کاشت به‌عنوان یک روش ترمیمی، نتیجه چشمگیری را می‌تواند به ارمغان آورد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید