پلاژن تراپی

همانند پی آر پی (PRP) و پلا سماجت جدیدترین روش جوانسازی پوست می باشد.

این روش با استفاده از مکانیزمی مایکرو (کوچک مقیاس) و با نفوذ به لایه‌های زیرین سطح پوست همانند بوتاکس باعث جوانسازی پوست، رفع چین و چروک و افزایش استحکام و سلامت بافت پوست شما عزیزان می‌شود.

پلاژن تراپی‌ فرایندی است که با استفاده از دستگاه پلاژن ساخت صنایع لومینس – Luminesce   industries – اجرا می‌شود

. فرایند پلاژن تراپی از جمله فرایند‌های غیرتهاجمی زیبایی درمانی و مناسب برای صورت محسوب می‌شود که به صورت تخصصی در کلینیک زیبایی سپیدار  بهترین مرکز لیزر ( لیزر مو تهرانپارس) انجام می شود.

پلاژن تراپی شرق تهران (پلاژن تراپی تهرانپارس)

با استفاده از روش‌های مخصوص پاکسازی و جوانسازی پوست و امواج رادیویی پرسرعت با طول موج کوتاه به تحریک و فعالسازی عضلات صورت (و در مواردی بدن) پرداخته می‌شود.

اگر بخواهیم یکی از بهترین مراکز پلاژن تراپی شرق تهران (پلاژن تراپی تهرانپارس) را نام ببریم به جرات می توان از کلینیک زیبایی سپیدار نام برد.

 

در فرایند تزریقی – ماساژورِ پلاژن تراپی با توجه به استفاده از سَریِ ماساژور دستگاه، کمترین میزان درد و ناراحتی برای مشتری ایجاد می‌شود.

تاثیرات استفاده از این شیوه اغلب پس از سپری شدن جلسه اول و انجام اولین دفعه استفاده از فرایند آغاز می‌شود. رعایت اقدامات و مراقبت‌های قبل و بعد از فرایند پلاژن تراپی از الزامات استفاده از این فرایند به شمار می‌آید.

دستگاه‌های حرفه‌ای (صنعتی یا غیرخانگی) پلاژن تراپی

  • Maximus
  • Geneo
  • Legend
  • Divine Pro
  • Geneo + U

 

استاندارد دستگاه پلاژن و فرایند پلاژن تراپی

صنایع لومینس با آغازِ تولید دستگاه‌های پلاژن از سال ۲۰۰۶ به بعد، آغازگرِ نسلِ جدیدی از فرایند‌های پاکسازی و جوانسازی پوست با نام پلاژن تراپی در صنعت زیبایی شد.

از آنجایی که این دستگاه از جمله دستگاه‌های زیبایی – درمانی محسوب می‌شود، برای گرفتن تاییدیه FDA و دیگر تاییدیه‌های ارائه شده توسط سازمان‌های بهداشتی اروپا و آمریکا، از جوانب متفاوتی مورد بررسی قرار گرفت است.

از استانداردهای رعایت شده در دستگاه پلاژن و فرایند پلاژن تراپی می‌توان به استفاده از سری‌های یک بار مصرف و استفاده از تکنولوژی‌های نوینِ غیرتهاجمی و بدون نیاز به ایجاد حتی یک سوراخ در بافت پوست اشاره کرد.

لیزر کیوسوئیچ شرق تهران ( لیزر کیوسوئیچ تهرانپارس ) را در این مقاله بخوانید

 

کاربرد‌های زیبایی و درمانی پلاژن تراپی

1- رفع خطوط چین و چروک صورت

2- اکسیژن‌رسانی پوست صورت

3- جوانسازی سلولی پوست صورت و بدن

4- تقویت کشش طبیعی عضلات صورت و بدن

5- رفع و درمان جوش‌، جای جوش، زخم و آکنه

6- افزایش استحکام و جمع‌شدگی بافت پوست

7- رفع و درمان سلولیت (cellulite)

8- زدودن آلودگی‌های محیطی و چربی

9- فعالسازی دینامیکی عضلات بدن

 

 

 

مکانیزم پلاژن تراپی

در ابتدا باید در نظر داشت که دستگاه پلاژن از سَری‌های یک‌بار مصرفی بهره می‌برد که فرایند پاکسازی و جوانسازی پوست صورت شما عزیزان را به بهداشتی‌ترین نحو ممکن به انجام می‌رساند.

این سَری‌های یک‌بار مصرف در هر بار استفاده و طی کردن روند سه فازه (سه مرحله‌ای) پلاژن تراپی تعویض می‌شوند و سری‌های کاملا نو و استفاده نشده روی دستگاه قرار می‌گیرند.

جدا از کلیه‌ی فرایند‌هایی که پیشتر به آن‌ها اشاره داشتیم، در استفاده از فرایند پلاژن تراپی برای صورت،مکانیزم کلی عمل از سه فاز (سه مرحله) تشکیل شده که “پاکسازی و ماساژ صورت”، “آبرسانی و اکسیژن‌رسانی” و “تقویت و جوانسازی” را در بر می‌گیرد.

در ادامه به بررسی دستگاه مورد استفاده در کلینیک سپیدار و بررسی تکنیکی تکنولوژی‌های به کار رفته در این دستگاه خواهیم پرداخت.

کلینیک سپیدار با استفاده از دستگاه پلاژن جِنئو پلاس یو Geneo + U افتخار دارد با ارائه به روز‌ترین تکنولوژی کمپانی پلاژن به ارائه خدمات پلاژن تراپی به شما عزیزان بپردازد.

 

بلیچینگ دندان 

 

مکانیزم دستگاه پلاژن جینیو پلاس یو Geneo + U در پلاژن تراپی

فرایند پلاژن تراپی در کلینیک سپیدار با دستگاه پلاژن جِنِئو پلاس یو Geneo + U  صورت می‌گیرد. این دستگاه، دستگاهی با فرایند پیشرفته‌ی درمانی برای به ارمغان‎ آوردن پوستی جوان‌تر، شاداب‌تر و با ظاهری طبیعی‌تر محسوب می‌شود.

این دستگاه به عنوان یکی از تنها دستگاه‌های صنعت زیبایی به شمار می آید که از تکنولوژی‌های منحصر به فرد نوین بهره می‌برد.

اُکسی‌جِنئو (OxyGeneo) و فراصوت (Ultrasound) دو تکنولوژی منحصر به فرد در پلاژن تراپی هستند.

فرایند آکسی‌جینیو (OxyGeneo)، تکنولوژی نوآورانه‌ای است که به جهت لایه‌برداری سلول‌های مرده سطحیِ پوست در پلاژن تراپی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این فرایند با هدف ارتقای سطح اکسیژن موجود در بافت پوست و هم‌جوشی (infusion) بافت پوست با مواد مغذی موردنیاز برای ارتقای سطحِ کیفیِ بافت پوست صورت، انجام می‌شود.

فرایند فراصوت (Ultrasound)، شامل استفاده از امواج صوتی فرکانس پایینِ پر سرعت (high speed low-frequency sonic waves)در پلاژن تراپی می‌شود

که باعث ایجاد بسامد‌های لرزشی قدرتمندی در میان سلول‌های مستقر در بافت پوست صورت می‌شود و تحریکِ مکانیزمِ طبیعی ترمیم بافت پوست صورت را به همراه دارد.

این بسامد‌های لرزشی تاثیرات بهبود‌ دهنده‌ای روی پوست صورت به جا می‌گذارند و پاکسازی و لایه‌برداری پوست شما عزیزان را به ارمغان می‌آورند.

 

پلاژن تراپی
پلاژن تراپی

 

پاک کردن تتو قدیمی با لیزر کیوسوئیچ 

 

مزایای پلاژن تراپی صورت با دستگاه پلاژن Geneo + U

دستگاه پلاژن Geneo + U از فرایند میکرودِرم اَبرِیشن (microdermabration) در پلاژن تراپی برخوردار است که از شیوه‌های درمانی ساده اما تاثیرگذاری بهره می‌برد.

میکرودرم ابریشن فرایندی مکانیکی است که بر لایه‌برداری سطح رویی بافت پوست صورت متمرکز شده و در طول این فرایند عملکردی شبیه به نوعی جراحی نرم را روی پوست صورت باقی می‌گذارد که باعث تولید سلول‌های جدید در بافت پوست می‌شود.

هم‌چنین  دستگاه پلاژن Geneo + U دارای یک سَریِ ماساژور است که با ماساژ سلول‌های پوستی در فرایند پلاژن تراپی، طراوت بیشتر و ظاهری با رنگ مطلوب را برای پوست شما عزیزان به ارمغان می آورد.

Geneo فرصت استفاده از شیوه‌های درمانی منحصر به فردی را فراهم میسازد که به واسطه استفاده از فرایند‌های تحریک‌کننده بازیابی سلولی صورت می‌گیرد.

قدرت فرایند آکسی‌جینیو (OxyGeneo) در پلاژن تراپی با فرایند فراصوت (Ultrasound) تکمیل می‌شود که فواید آنیِ در بهبود بافت پوست را بلافاصله پس از استفاده برای شما عزیزان به ارمغان می آورد و تاثیرات طولانی‌مدتی را در بازسازی سلولی از خود به جا میگذارد.

شیوه‌ی درمانی دستگاه پلاژن Geneo + U روی انواع بافت‌های پوستی قابل پذیرش بوده و قابل استفاده برای تمام سنین و رفع کلیه‌ی نیازهای پوست نسبت به فرایند‌هایی است که حفظ سلامت پوست را بر عهده دارند.

 

تعداد جلسات و هزینه پلاژن تراپی صورت

به طور معمول تعداد جلسات موردنیاز برای پلاژن تراپی وابسته است  به نیاز مشتری و هدفی که متناسب با آن از پلاژن تراپی استفاده می‌کند؛ جلسات این فرایند زیبایی – درمانی تا زمانی ادامه خواهد داشت که مشتری به هدف موردنظر خودد برسد.

هم‌چنین هزینه‌ی موردنیاز برای انجام این فرایند متناسب با تعداد جلسات و فرایند درخواستی مشتری، توسط پزشک تعیین خواهد شد.

اغلب این اطلاعات قبل از شروع پلاژن تراپی و پس از یک جلسه معاینه و دریافت مشاوره از پزشک قابل تعیین هستند

. ما در کلینیک سپیدار در خدمت شما عزیزان هستیم تا تجربه‌ای به‌‌یاد ماندنی از سطح بالای کیفیت خدمات تخصصی زیبایی – درمانی را برای شما عزیزان رقم بزنیم.

 

مزایای پاک کردن تاتو قدیمی با لیزر کیوسوئیچ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید