هیدروفیشیال تهرانپارس

هیدروفیشیال تهرانپارس


هیدروفیشیال روشی برای پاکسازی پوست و جوانسازی است.خدمات این دستگاه ها در کلینیک زیبایی سپیدار  ( هیدروفیشیال تهرانپارس ، هیدروفیشیال شرق تهران) به شما ارائه می شود.

هیدروفیشیال با از بین بردن آلودگی ها و ناخالصی ها از منافذ پوست و دوبار پرکردن آن با هیالورونیک اسید و مواد مغذی، ترمیم و جوانسازی پوست صورت می پذیرد.

این روش درمانی با استفاده از دستگاهی به نام «قلم هیدرودرم» در چهار مرحله انجام می‌شود.

چهار مرحله هیدروفیشیال شامل پاکسازی، لایه برداری، بیرون کشیدن سلول‌های مرده و آبرسانی پوست است. قلم هیدرودرم چند سَری مختلف دارد که استفاده از هر یک از آن‌ها عمل خاصی را روی صورت انجام می‌دهد.

اقدامات درمانی که همزمان با انجام هیدروفیشیال صورت می‌گیرد

1-پاکسازی پوست

2-لایه‌ برداری

3-مکش لایه های مرده و آلودگی های سطحی پوست

4-هیدراته یا آبرسانی به پوست

هیدروفیشیال روشی غیر تهاجمی است که در آن از یک مکنده برای لایه برداری پوست استفاده می شود، و سپس منافذ را با سرم ها و مواد مغذی پوست پر می کند و باعث احیا و جوانسازی پوست می شود. 

مزایای هیدروفیشیال

1-رفع منافذ باز پوست

2-محکم کردن بافت پوست

3-رفع لکه های قهوه ای پوست

4-تنظیم چربی برای پوست چرب

5-رفع چین و چروک و خطوط صورت

6-درمان جوش های سرسیاه و آکنه

7-درمان پوسته پوسته شدن برای پوست خشک

مراقبت های بعد از هیدروفیشیال چیست ؟

بلافاصله پس از انجام هیدرودرم صورت از قرار گرفتن در معرض نور خورشید خودداری کنید. دلیل این امر این است که ناحیه تحت درمان ممکن است مستعد آسیب آفتاب باشد.

برای پوشاندن ناحیه هیدرودرم ‌شده می‌توانید از ضد آفتاب‌های حاوی SPF بالا (حداقل ۴۰) و وسایل محافظتی مانند چتر و کلاه های لبه‌دار استفاده نمایید.
پس از انجام هیدروفیشیال از برداشتن موهای زائد صورت با وکس خودداری کنید. بعد از گذشت دو روز می‌توانید این کار را انجام دهید.

حداقل تا دو هفته پس از هیدرودرم صورت، از لایه برداری پوست و استفاده از محصولات مراقبت از پوستی حاوی انواع اسیدها پرهیز نمایید.

حداقل تا ۴۸ ساعت بعد از انجام این روش از مصرف هرگونه کرم استروئیدی خودداری کنید.

تا چند روز پس از هیدرودرم پوست از مصرف محصولات حاوی رتینول اجتناب نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید