لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد


لیزر موهای زائد زیر چانه از جمله قسمت های صورت است که مراجعین بسیاری دارد.

کلینیک زیبایی سپیدار را می توان یکی از مراکز لیزر مو تهرانپارس و بهترین مرکز لیزر و جوانسازی در شرق تهران دانست.

این مرکز با بیش از 15 سال سابقه در زمینه های  لیزر پوست صورت، لیزر زیر بغل و لیزر بدن، و .. فعال می باشد. ((لیزر موهای زائد شرق تهران ( لیزر موهای زائد تهرانپاس )

موهای زائد همواره معضلی بوده که افراد از راه های گوناگون اقدام به از بین بردن آن کرده اند. موهای زائد رشد کرده روی چانه از جمله آزار دهنده ترین مشکلاتی که برای خانم ها رخ ی دهد.

لیزر موهای زائد چانه نیز بهترین انتخاب برای از بین بردن این موهای زائد می باشد.

دلایلی زیادی وجود دارد که نشان می دهد لیزر بهترین انتخاب برای از بردن موهای زائد چانه است که در ادامه به آنها می پردازیم.

در لیزر موهای زائد چانه ، پالس های نور لیزر به طور انتخابی با مورد هدف قرار دادن ملانین در فولیکول موهای چانه و پشت لب آنها را از بین میبرند.

رنگدانه موجود در فولیکول مو جذب پالس های نور میشود تا جایی که فولیکول مو تخریب شده و مو ها را از بین میبرد و یا رشد آنها را قطع میکند.

در این روش موهای ناحیه ی چانه   تا درصد بالایی حدود 80 تا 90 درصد از بین خواهند رفت و موهای باقی مانده نیز بسیار نازک و بی رنگ و بور خواهند شد ، لذا نتیجه حاصل از جلسات درمانی لیزر بسیار مطلوب خواهد بود.

لیزر موهای چانه و پشت لب روشی بلند مدت یا بعضی مواقع دائمی و موثر است که با این کار رویش مجدد مو از بین میرود و به پوشت و مو هم آسیبی نمیرسد و برای هر نوع پوست و مویی امکان پذیر است و نتیجه خوبی میدهد.

فقط موردی که وجود دارد این است که در گذشته دستگاه ها خیلی پیشرفته نبودند و لیزر چانه به راحتی و کیفیت بالا انجام نمیشد

الان در حال حاضر دستگاه های پیشرفته زیادی وجود دارند که هر کدام مخصوص یک یا چند نوع پوست و مو هستند و شما برای لیزر مو های چانه

باید بهترین دستگاه لیزر مو را نسبت به پوست و موی خود بشناسید تا بهترین نتیجه را در انتهای جلسات لیزر موهای چانه و پشت لب مشاهده نمایید.

 

 

مزایا استفاده از لیز برای از بین بردن موهای زائد چانه

خانم هایی که در قسمت چانه موهای ضخیمی دارند، همیشه درگیر از بین بردن آنها هستند.استفاده از وکس، موم، بند انداختن از رایج ترین روش های از بین بردن موهای زائد چانه است.

اما همگی این روش ها بسیار دردناک هستند و بعد از چند روز موهای زائد مجددا رشد خواهند نمود.در میان روش  های از بین بردن موهای زائد، بهترین روش لیزر موهای زائد است.

اینکه می گوییم بهترین روش تنها یک ادعا نیست و برای این ادعا دلایل محکمی نیز داریم که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

بدون درد بودن

امروزه لیزر موهای زائد با کمترین درد انجام می شود.

استفاده از جدیدترین دستگاه ها لیزر موهای زائد که در آنها از خنک کننده استفاده شده است، لیزر را تبدیل به روشی بدون درد نموده است.
در این روش بر خلاف بند انداختن و وکس که درد بسیار زیادی به شما تحمیل می شود، حین انجام لیزر هیچ دردی احساس نخواهید کرد.
از مهمترین مزایای لیزر موهای زائد چانه با دستگاه های به روز لیزر موهای زائد این است که نیاز به استفاده از پمادهای بی حسی وجود ندارد.

بدون خونریزی

استفاده از تیغ و ژیلت خطر بریدگی پوست و خونریزی به همراه دارند.

گاه این موهای زائد به قدری ضخیم هستند که در زمان بند انداختن نیز باعث بریدگی و خونریزی می شوند. استفاده از لیزر موهای زائد بدون هیچ درد و خونریزی موهای زائد ناحیه چانه را از بین خواهد برد.

 

تعداد جلسات محدود

در لیزر موهای زائد چانه بر خلاف روش های سنتی که هر هفته و در بعضی موارد هر روز نیاز به مراجعه به آرایشگاه وجود داشت، تنها باید جلسه مراجعه داشته باشید.

بعد از گذشت جلسه اول و دوم به مرور رشد موها کاهش می یابد.

لازم به ذکر است که در طی انجام لیزر موهای زائد تنها باید از ژیلت برای از بین بردن موهای زائد استفاده نمایید. بعد از جلسه سوم و چهارم رشد موهای زائد چانه تقریبا متوقف می شود.

در جلسه چهارم تا هشتم عملا شما فقط روز قبل از مراجعه به مرکز لیزر موهای زائد، باید شیو داشته باشید. از این رو شما با گذراندن 8 ماه و 8 جلسه مراجعه می توانید از شر موهای زائد چانه خود رها شوید.

 

دائمی بودن

لیزر موهای زائد چانه برای مدتهای طولانی موهای زائد چانه شما را از بین می برد.دوره درمان لیزر موهای زائد به این شکل است که 8 جلسه ماهانه یک بار به مرکز لیزر موهای زائد مراجعه می نمایید

در 6 ماه آینده هر دو ماه یک بار باید مراجعه نمایید. به این شکل موهای زائد به صورت کلی از بین خواهند رفت. ممکن است بعد از یک سال مجددا با تعداد محدودی موهای زائد مواجه شوید که با یک یا دو جلسه مراجعه از بین خواهند رفت.

این در حالی است که در روش های سنتی شما باید هر هفته برای از بین بردن موهای زائد مراجعه نمایید.

 

 

مراقبت های قبل از لیزر موهای زائد چانه 

 

1- بهتر است یک ماه قبل از لیزر سولاریوم نکنید.

2- یک ماه قبل از انجام لیزر موهای زائد چانه نباید اپیلاسیون، بند انداختن، وکس و … انجام گیرد.

3- عدم استفاده از لوازم آرایشی قبل از لیزر موهای زائد از دیگر مواردی است که باید رعایت شود.

4- در طول مدت درمان با لیزر موهای زائد و یک ماه قبل از آنها تنها استفاده از ژیلت و تیغ پیشنهاد می شود.

5- گرفتن حمام آفتاب موجب سوختن پوست شما شده و همین امر لیزر موهای زائد را دچار ریسک می نماید.

 

مرافبت های بعد از انجام لیزر موهای زائد چانه

1- بعد از انجام لیزر موهای زائد بهتر است که صورت خود را با دستمال نرم پاک کنید.

2- ژلی که اپراتور روی صورتتان می زند به هیچ عنوان عوارضی ندارد.

3- می توانید آن را با آب ولرم شسته و یا با یک دستمال نرم پاک کنید.

4- اگر کمی احساس سوزش و درد داشتید می توانید با استفاده از پمادهای ضد التهاب این درد و سوزش را کنترل کنید.

5- این پمادها می تواند زینگ اکساید و یا بتامتازون باشد.

6- این پمادها بدون نسخه پزشک در داروخانه ها ارائه می شود.

7- اما می توانید با مشورت پزشک آن را تهیه نمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید