لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد


لیزر موهای زائد یکی از روش های از بین بردن نیمه دائمی تا دائمی موهای زائد می باشد که چند سالی است وارد بازار زیبایی شده است

کلینیک های زیبایی زیادی وجود دارند مه در این زمینه فعالیت می کنند از جمله کلینیک زیبایی سپیدار که در شرق تهران مشغول به فعالیت می باشد.

این مرکز  یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد تهرانپارس ( لیزر موهای زائد شرق تهران) می باشد.

همچنین این کلینیک یکی از بهترین مراکز لیزر و لیزر زیر بغل شرق تهران  ( لیزر زیر بغل تهرانپارس ) می باشد.

که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه جوانسازی پوست، جوانسازی، لاغری مشغول فعالیت می باشد.

در این مرکز انواع مختلف لیزر از انجام می شود خدمات لیزر شامل:

لیزر بدن

لیزر بیکینی

لیزر زیر بغل 

لیزر دست و پا

لیزر شکم و کمر 

جوانسازی واژن

 لیزر پوست صورت

 

لیزر موهای زائد

 

روش‌های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد و موهای بدن وجود دارد. ازجمله این روش‌ها می‌توان به اپیلاسیون، وکس، کرم موبر، تیغ اشاره کرد.

از بین این روش‌ها، لیزر موهای زائد بدن یکی از بهترین و دائمی‌ترین روش‌های از بین بردن موهای بدن و موهای زائد است. در حال حاضر لیزر موهای زائد با دستگاه‌های مختلفی انجام می‌شود.

استفاده از این دستگاه‌‌ها با توجه به نوع مو، ضخامت مو، نوع پوست و… می‌تواند متفاوت باشد.

ازجمله دستگاه‌هایی که برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود می‌توان به لیزر تور پالسی بالا، لیزر دایود، لیزر روبی، لیزر الکساندریت و لیزر ND:YAG اشاره کرد.

 

مزایا و فواید لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر موهای زائد بدن تنها موجب از بین رفتن موها نخواهد شد، بلکه می‌تواند مزایای بسیاری برای پوست به همراه داشته باشد. ازجمله مزایای لیزر موهای زائد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

از بین رفتن موهای زیرپوستی:

یکی از بهترین مزایای لیزر موهای بدن، خلاص شدن از موهای زیرپوستی است. موهای زیرپوستی ظاهری نازیبا و زشت را روی پوست ایجاد می‌کنند. لیز می‌تواند تمام موهای زیر پوستی را بین برده و ظاهری شفاف و زیبا روی صورت ایجاد کند.

 

دائمی بدن نتیجه: 

لیزر موهای بدن یک روش دائمی برای از بین بردن موهای زائد بدن است. یکی از بهترین راه‌ها برای خلاص شدن از موهای زائد، لیزر است. با تکمیل کردن جلسات، نتایج لیزر می‌تواند برای مدت زمان طولانی‌تری ماندگار شود.

 

روشن شدن پوست: 

لیزر می‌تواند یک تا دو درجه رنگ پوست را تغییر دهد و آن را روشن‌تر کند. دلیل آن هم تنها می‌تواند به خاطر لایه‌برداری از سطح پوست باشد.

 

نتیجه گیری سریع: 

برخلاف سایر روش‌ها برای از بین بردن موهای زائد بدن، جلسات لیزر بسیار کوتاه هستند و در مدت زمان کمتری می‌توانند موهای زائد بدن را از بین ببرند.

این روش در مقایسه با دیگر روش‌های از بی بردن موهای زائد بدن، یکی از بهترین انتخاب‌هاست.

 

هزینه معقول و مناسب:

اگر همیشه با موهای خود درگیر هستید و دائما برای این کار هزینه می‌کنید، لیزر می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. شما با هزینه برای لیزر موهای زائد بدن خود تنها یکبار هزینه را پرداخت می‌کنید.

در صورتی که در روش‌های دیگر باید هر بار هزینه خرید تیغ، پد اپیلاسیون و…. را بپردازید.

 

بی خطر بودن: 

لیزر موهای زائد بدن برخلاف دیگر روش‌های از بین بردن موهای بدن چون اپیلاسیون، تیغ و… بی خطر بوده و نمی‌تواند آسیبی به پوست وارد کند. در حالی که در دیگر روش‌ها خطر کشیده شدن پوست، بریدن پوست و…. وجود دارد.

 

بدون درد یا درد کم:

یکی از روش‌های مطمئن و بدون درد است. شاید در حین کار کمی سوزش داشته باشد، اما استفاده از کرم‌های موضعی می‌تواند این سوزش را بهبود دهد.

 

قابل استفاده برای تمام قسمت های بدن: 

یکی از مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد آن است که می‌تواند برای تمام نواحی مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از لیزر تنها محدود به صورت یا دست نخواهد بود، بلکه برای تمام نواحی استفاده می‌شود.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید